Už jste otrávení z toho žít od výplaty k výplatě?

Co takhle se dostat během 3 měsíců na cestu k bohatství, díky 5 jednoduchým krokům?

Co získáte?

Už byste si na splnění svých snů nemuseli půjčovat, ale měli byste peníze navíc na své sny. Dostali byste se z toho bludného kruhuna cestu, kde byste začali postupně a systematicky bohatnout a mít peníze, ať máte jakýkoliv příjem.

Dnes mnoho lidí je zadlužených a na kraji finanční propasti. Z dluhové pasti se nadá dostat jen čekáním na zázrak, je potřeba krok za krokem šplhat vzhůru.

Mnohdy trávíme mnoho hodin v práci a tvrdě makáme, abychom vydělali peníze, ale ty nám pak většinou utíkají mezi prsty, protoženemáme zvládnuté jejich hospodaření.

Řešením na naší finanční situaci je mít SYSTÉM řízení svých finančních toků. Tento systém nemusí být nic moc složitého. Měl by být hlavně:

  • jednoduchý
  • přehledný
  • kontrolovatelný
  • výnosný
  • pro všechny životní situace
  • prostě s úsměvem

A to vše je v knize Řídím své finance s úsměvem. Zde ten jednoduchý systém najdete a vše pohromadě. Už nemusíte tak jako já experimentovat s vlastními penězi a hledat to pravé řešení, které funguje. Tato kniha vám ušetří 5 let studia peněžních zákonů, tisíce korun vyhozených za nesprávné věci a naservíruje vám osvědčené řešení na 52 stránkách.

Tato kniha je praktickým návodem, jak postupně začít bohatnout a plnit si své sny. Neslibuje žádné rychlé prachy a velké peníze hned, to ne. Je to systém, díky kterému se naučíte bohatnout se svým stávajícím příjmem. Kniha však také ukazuje nové možnosti příjmů.

Nechte se inspirovat k plnění vlastních snů, díky jednoduchému řízení svých financí.

Cena této elektronické knihy je pouze 290 Kč (350 Kč s DPH). Díky informacím, které v ní najdete má však nepředstavitelnou hodnotu. A na jejich základech můžete začít stavět, tak jako já svou finanční nezávislost.

Je to elektronická kniha (nebo-li také eBook), což znamená, že po zaplacení vám přijde email s odkazem na stažení souboru v PDF. A můžete se pustit do čtení buď ve vašem počítači, tabletu nebo si ji vytisknout a přečíst. Knihu si zakoupíte jednoduše zadáním svého emailu a výběrem platby dole na stránce v objednávkovém formuláři. Po zaplacení vám automaticky příjde email s odkazem ke stažení knihy.

Ukázky z knihy ke stažení

Autor - Daniel Križák

Rodinného a osobního finančního poradce dělám od roku 2007. Od té doby jsem se setkal s desítkami klientů v různých životních situacích. Vždy se však snažím, aby klient porozuměl svým financím, protože pak daleko efektivněji se o ně stará a využívá lépe finanční nástroje a produkty, které má k dispozici.
Dnes se dlouhodobě starám o své klienty a věnuji se hlavně vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti. 

Více o mne najdete na mém blogu www.danielkrizak.cz

Recenze knihy

Ahoj Danieli, musím ti strašně poděkovat. Ze všech knih, které mám, byla nejlepší investice ta tvoje. Chodím do práce už přes rok a půl a nikdy se mi nepodařilo nic ušetřit a ještě jsem šla do mínusu z peněz od rodičů (na školu). Teď poprvé se mi podařilo za měsíc ušetřit přes 4000,- a přitom si koupit podzimní bundu a boty, které jsem chtěla, dát si stranou do obálky plán a pokrýt všechny nutnosti a potřeby. Tvoje kniha mi přišla mnohem jednodušší až po přečtení Nejbohatší muž v Babyloně, je super, že jsem ji dostala k té e-knize. Jsou to tak jednoduché rady a principy, až je to směšné, že je lidé neznají a nepoužívají. Zavedla jsem stejný systém u mé jedenáctileté ségry a ta si s příjmem 120,- Kč měsíčně už také musí vést příjmy, výdaje a dělit si peníze na 70, 10,10 a 10 %. A za odměnu za vedení dostává ode mě dalších 50,- Moc děkuji. To jsem se zase rozepsala :-) Jsem ráda, že jsem si Tvou knihu koupila. KRÁSNÝ DEN
Petra Příhodová
Ve své profesi pracuji každý den s penězi. Z mého pohledu se však jedná pouze o čísla na účtech klientů, od kterých abstrahuji, abych se zaměřit pouze na řešený problém a mohl správně vyřešit konkrétní situaci. Občas se mi ale hlavou prohání myšlenky, jak se stát stejně úspěšným jako mí klienti, jakým způsobem mohu finančně prosperovat? A právě odpovědi pro zdárný start k finanční svobodě poskytuje tato kniha. Jedná se o několik jednoduchých rad, které může dodržovat úplně každý a které Vám otevřou dveře k finanční nezávislosti.
Pavel Štefeladaňový poradce
O finance a produkty, se kterými lze prostředky zhodnocovat, se dlouhou dobu zajímám, ale nikdy jsem si nevytvořil plán, díky kterému bych měl o svých penězích přehled. Tato kniha dává jednoduchý návod, jak si o nich přehled udělat a především, abychom neměli v horších časech s penězi problém a měli se lépe. Proto knihu doporučuji do každé domácnosti, protože si myslím, že rady v knize mohou odvrátit možné finanční potíže v budoucnosti.
Václav Černochpekař se zájmem o investice
I když oblast financí není zrovna moje parketa, musím říct ... klobouk dolů. Knihu jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbí. Je to návod, který mi osobně dosud chyběl. Už dlouho jsem chtěla začít s něčím, čím bych získala nad svými penězi trochu větší přehled, dokonce jsem si psala veškeré své výdaje do excelu. Výsledek byl ten, že jsem začala více šetřit a promýšlet, co si koupím a co ne. Nikdy jsem to ale nedotáhla do úplného konce. Podle knížky to však půjde úplně snadno. :-) Děkuji za ni.
Eva Švrčkováučitelka ZŠ na mateřské dovolené
Kniha od Daniela je skvělá. S radostí vám ji mohu doporučit. Jsou v ní popsány myšlenky a principy které vám pomohou na cestě k finanční prosperitě. Dozvíte se v ní to co vám měli a neřekli ani rodiče. Navíc pokud máte po přečtení na autora nějaké otázky, rád vám na ně odpoví a pomůže vám k dosažení vašich cílů.
Vladislav Gwuźdźzačínající podnikatel

BONUSY KE KNIZE

ke knize dostanete spoustu bonusů od různých aplikací a kalkulaček, tipů, pomůcek k vytváření svých plánů a také přístup k fóru, kde můžete pokládat otázky autorovi

program na vedení nákladů domácnosti

jednoduchá aplikace na vedení svých a rodinných výdajů on-line nebo do mobilního telefonu

akční kroky k řízení svých financí

seznam jednotlivých kroků, ať můžete postupovat krok za krokem a měsíc za měsícem ke svým snům a bohatství

plán svých svých snů a analýza financí

udělejte si plán svých financí a snů, zjistěte kde máte rezervy a začněte bohatnout

1x číslo časopisu dTest

kompletní servis pro spotřebitele

Objednávka

 

 

Věřím, že pro vás bude mít kniha veliký přínos, proto vám poskytuji 100% garanci vrácení peněz 30 dní od objednávky, pokud byste zjistili, že to tak není. Stačí se jen ozvat na můj email.